Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale punct de lucru inactiv
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

punct de lucru inactiv

bunza seara

Daca am facut un punct de lucru si apoi am reziliat contractul de inchiriere trebuie sa declar undeva ca nu mai exista acest punct de lucru deschis?Si daca trebuie sa declar imi puteti spune unde si ce acte imi trebuiesc ?
La registrul comertului radiati punctul de lucru.Daca a fost declarat si la finante face demersuri si acolo.
si cum anume se radiaza?Ce acte trebuiesc depuse?