avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 587 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... caut un contract colectiv
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

caut un contract colectiv

caut un contract colectiv de munca la nivel national ramura constructii montaj pe anul 2010
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:08, 28 August 2010
Intrati pe
[ link extern ] /
Este pana in 2009 dar se prelungeste cu un an pana se negociaza altul.
Contractul colectiv de munca la nivelul ramurii constructii pe anii 2008-2009, contract nr. 631 din 05/12/2007 il puteti gasi si aici :
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salariu minim de la 1 octombri 2008 pt necalificatii din constructii mmem mmem Buna, Ma aputeti ajuta cu un raspuns ? S-a modificat salariul minim de la 1 Octombrie 2008 pt personalul din constructii ? Unde gasesc mai multe ... (vezi toată discuția)
Ccm ramura comert Muresan Felicia Muresan Felicia Rugamintea mea este daca puteti sa-mi spuneti daca CCM ramura comert nr.589/19.11.2007 pe anii 2oo7-2oo8 a fost prelungit si pentru 2009,eventual cu ce art.de ... (vezi toată discuția)
Contract colectiv de munca la nivel natioanal pe ramura de constructii-montaj pe 2007 laura_bugar laura_bugar :(( Va rog daca puteti sa ma ajutati in aceasta problema. Am nevoie urgenta de un model de Contract colectiv de munca la nivel national, in constructii-montaj ... (vezi toată discuția)