Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... caut un contract colectiv
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

caut un contract colectiv

caut un contract colectiv de munca la nivel national ramura constructii montaj pe anul 2010
Intrati pe
[ link extern ] /
Este pana in 2009 dar se prelungeste cu un an pana se negociaza altul.
Contractul colectiv de munca la nivelul ramurii constructii pe anii 2008-2009, contract nr. 631 din 05/12/2007 il puteti gasi si aici :
[ link extern ]