Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ridicare diploma de absolvire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ridicare diploma de absolvire

am absolvit facultatea de drept din cadul universitatii Spiru Haret Rm Valcea in anul 2005, insa pana in prezent nu mi-am ridicat diploma de absolvire a facultatii si nici cea de absolvire a liceului(ce mi-a fost ceruta pt dosarul de inscriere la facultate), cum procedez pentru ridicarea diplomei?( am inteles ca toate diplomele de la facultatea din Rm Valcea se gasesc in Bucuresti) trebuie platita vreo taxa? trebuie facuta vreo programare? va multumesc de pe acum celor ce detin informatii si mi le pot oferi si mie.
cred ca trebuie sa va adresati sucursalei din RM Valcea pentru a va indruma