Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general GARDA FINANCIARA
Discuție deschisă în Contabilitate în general

GARDA FINANCIARA

IN 2009 AM DESCHIS MAG AM MAI AVUTCONTROALE DAR M-A FER[T D-ZEU DE GARDA AS VREA SA STIU SI EU CE ANUME CONTROLEAZA GARDA SI CE DOCUMENTE TREBUIE SA LE PREZINTI MAI AM O INTREBARE MAI TREBUIE AUTORIZATIE DSV SAU E DEAJUNS DOAR O DECLARATIE PE PROPRIA RASPUNDERE MULTUMESC/
Tot ce inseamna acte contabile, adica bilanturi,facturi,etc. Oricum o sa va contacteze ei si o sa va spuna ce sa pregatiti cu 24 de ore inainte.
In privinta autorizatiei dsv garda financiara nu este competente sa v-o verifice, asta se verifica de catre DSV. Nu pot sa va spun nimic in legatura cu declaratia pe proprie raspundere...