Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am nevoie de avocat din Sibiu !
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am nevoie de avocat din Sibiu !

In problema mostenirii unui imobil din Sibiu, doresc sa angajez un avocat, cu un onoroariu pe care sa- l achit ca si comison din valoarea mostenirii pe care o voi dobandi. VA multumesc !
Pe pagina de consultanti gasiti avocati din SIBIU pe care ii puteti contacta
www.avocatnet.ro/content/con...
ar fi bine sa mergeti la baroul din sibiu sa va interesati de un avocat specializat in succesiuni.
Va pot ajuta cu o recomandare.Deac Liviu se numeste , il gasiti in cartea avocatilor.Pentru mai multe detalii astept sa raspundeti mesajului meu.