Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Conventii civile
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Conventii civile

Se mai pot face conventii civile la Asociatiile de Proprietari pentru administrator,respectiv femeie de serviciu in conformitate cu ghidul de aplicare oug 82/2010?Si daca da care sunt contributiile la buget?
Se pot face conventii sau contracte civile in functie de serviciile necesare, permanenta acestora... Impozit se plateste pentru orice venit. Contributiile se platesc si in functie de situatia pesonala a fiecarui colaborator (salariat in alta parte, pensionar...)