Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

punct de lucru

buna seara, as dori si eu o informatie, daca pentru deschiderea unui punct de lucru se poate incheia si contract de cedare folosinta imobil (comodat) sau este obligatoriu contract de inchiriere.
Da, sigur se poate si cu contract de comodat, la care sa anexati copie dupa dovada proprietatii.( contractul de vanzare-cumparare a imobilului detinut de comodant).