Forum Discuţii juridice Executare silită informare
Discuție deschisă în Executare silită

informare

Am o hotarare judecatoreasca "conflict de munca " pentru neplata drepturilor salariale.Cum pot face angajatorul sa=mi plateasca banii? Pot face prin excuatre silita? Ce taxe trebuie sa platesc executorului?
Dupa ramanerea hotararii irevocabila,solicitati instantei investirea acesteia cu formula executorie
In baza titlului executoriu ,contactati executor judecatoresc, care va demara procedura executarii silite
Onorariu aferent executor avansat initial de dvs,urmeaza sa fie recuperat de la debitorul dvs
ynocentta, utilizator