Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Nelamurire rating Avocatnet
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Nelamurire rating Avocatnet

:) Mi-ar putea cineva explica ce criterii sunt avute in vedere la stabilirea rating-ului?
aba812001 a scris:

Cine intra frecvent pe forum poate observa care sunt userii ce pun accent mai mare pe rating, si de obicei au o izbucnire la inceput si apoi elanul scade, din diferite motive pe care intradevar nu le putem sti.

Este foarte corecta constatarea ta.=D>