Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort,incredintare minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort,incredintare minor

as vrea sa stiu cum pot afla o hotarare judecatoreasca..
am fost implicata intr-un proces de divort care sa incheiat pe 06 dec 2010 si a ramas in pronuntare... cum in acest proces se hotaraste soarta fetitei mele..as vrea sa stiu daca mai exista vreo alta cale sa aflu raspunsul?
caci nu mai am rabdare sa astept..simt ca innebunesc..
Verificati pe internet la judecatoria respectiva sau sunati la arhiva judecatoriei.
sunati la judecatorie va spune sentinta, daca este pronuntata, dar trebuie sa stiti nunmarul de dosar
multa bafta
1.Portalul instelor de judecata ,la instanta care v-a judecat
2.Telefon la acea instanta
3.Mergeti la arhiva acelei instante, la condica de pronuntari