Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... SUGTC / CCCF-IUG-Bucuresti / SC TERAMEN SA
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

SUGTC / CCCF-IUG-Bucuresti / SC TERAMEN SA

Buna ziua,

A aflat cineva detalii de contact despre firma SUGTC sau IUG sau TERAMEN?
Se pare ca firma a intrat in insolventa in 2006 daca nu ma insel. As dori sa stiu mai exact unde a ajuns arhiva acestei firme.
Numarul de telefon 0722229617 nu mai apartine acestei firme.

Multumesc mult pentru orice informatie,
Cu privire la TERAMEN, verificati la Tribunalul Bucuresti, arhiva sectiei comerciale cine a fost lichidator judiciar in dosarul 483/3/2001 privitor la debitoarea TERAMEN. O sa va poata da si datele de contact ale acestuia. Radierea acesteia s-a dispus in 20.07.2006
Cum gasesc si eu arhiva Fostului S U G T C ?....cine ma poate ajuta, cu o adresa, un numar de telefon.... unde ii pot gasi...Va Multumesc !
marian666, utilizator
Acest nr de telefon nu aparține CCCF/SUGTC/TERAMEN.
Aparține unei persoane private decedate în data de 10.05.2018.
Vă rog puțină decență și nu mai sunați.
Acest nr a fost pus aici fără acordul dânsului.
Vă mulțumesc anticipat.
Poate România se va face bine și ne vom respecta unul pe altul începând cu intimitatea sau spațiul privat. Măcar în aceste momente.
Nr. de telefon 0722229617 nu a aparținut niciodată acelor firme SUGTC/CCCF-IUG/TERAMEN. Cine a publicat acest nr. aici a comis un abuz.
Bună ziua, caut firma SUGT/ arhiva pentru a-mi recupera cartea de munca. Vă mulțumesc.