Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum se numeste, in prezent, fostul SUGTC Bucuresti?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum se numeste, in prezent, fostul SUGTC Bucuresti?

Buna seara
Stie cineva cum se numeste, astazi, fostul SUGTC Bucuresti, sau IUG Bucuresti? Trebuie sa recuperez o carte de munca de la ei, si nu stiu cum sa-i contactez. Multumesc!
Incercati la FILIALA 'CCCF - IUG BUCURESTI SRL
CUI 15442183
Adresa: Str. FIORDULUI 26-30 BUCURESTI
Telefon: 0722229617
Buna ziua,

Ma puteti ajuta, va rog, cu o informatie?
Ati reusit sa gasiti date de contact ale fostei firme SUGTC?

Multumesc,
Buna ziua!Cum se poate afla cine a preluat activele sau cine este lichidatorul in cazul S.U.G.T.C CONSTANTA?Ma poate ajuta cineva?Va multumesc!
Alina - Gabriela a scris:

Buna ziua!Cum se poate afla cine a preluat activele sau cine este lichidatorul in cazul S.U.G.T.C CONSTANTA?Ma poate ajuta cineva?Va multumesc!

Societatea Comerciala UTILTRANS S.A. s-a infiintat in anul 1991 prin HG nr. 292, prin transformarea S.U.G.T.C. (Societatea de Utilaj Greu si Transporturi Constanta) – I.E.E.L.I.F. (Intreprinderea de Exploatare si Executie a Lucrarilor de Imbunatatiri Funciare) Constanta.
Va multumesc foarte mult!