Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarii 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarii 2011

Pana la urma un lucrator comercial cat va avea venitul brut 670 sau 804? Trebuie sa semnez contractul iar angajatorul sustine ca 670
buna,
si mie mi s-a spus ca la angajatii calificati salariul brut trebuie sa fie de 804 lei.