avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 420 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Stiti cand se afiseasa lista participantilor la ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Stiti cand se afiseasa lista participantilor la pretestarea inm 2011

M-am inscris la Univ D.Cantemir pt sustinerea testului de rationament logic inm 2011 si inca nu vad nicio afisare a repartitiei participantilor.Sunt eu prea nerabdator sau nu stiu unde sa caut ?
Cel mai recent răspuns: ClydeS , utilizator 10:16, 28 Martie 2011
Intrati pe site-ul CSM-ului sau dati telefon si la Universitatea Cantemir.
Pretestarea este in aprilie, din cate stiu eu:">...mai este timp sa afiseze ...
eu m am inscris la Cluj pretesatrea e sambata si nici o veste ,am sunat la Univ. si mi au spus ca nu li s-a comunicat nimic,iar pe site ul inm inca nu e nimic publicat.
Eu sunt la 150 de km de Cluj si nu imi e totuna cand aflu ora exam ,daca aflu maine sau poimaine.Am sunat si l aINM dar tel de pe site e nealocat (021 310 2110) are cineva alt numar ?
Daca la Cluj pretestarea se tine inaintea Bucurestiului,as putea sa aflu cam cum au fost formulate enunturile? N-as vrea sa ma prezint si sa fiu ultima gaina.......:">
Multumesc:
oti a scris:

eu m am inscris la Cluj pretesatrea e sambata si nici o veste ,am sunat la Univ. si mi au spus ca nu li s-a comunicat nimic,iar pe site ul inm inca nu e nimic publicat.
Eu sunt la 150 de km de Cluj si nu imi e totuna cand aflu ora exam ,daca aflu maine sau poimaine.Am sunat si l aINM dar tel de pe site e nealocat (021 310 2110) are cineva alt numar ?

Pentru cei interesati:
[ link extern ] /
Oti, uita-te, scrie ca la Cluj -daca acolo dai- este pe 26 martie 2011.
Sper sa se respecte programul.:)
Acestea sunt informatiile care apar si pe site ul INM dar nimic in plus.Intrebarea era ce ora ? Locatie nu poate fi decat facult.de drept,asta am aflat unde e ,dar nu imi e totuna cand...la 8 sau la10.Daca e la 8 inseamna ca desteptarea va fi la 5:00 cel putin pt mine :(( Anul trecut s a afisat si lista cu repartitii etc. inainte de pretestare

Alte discuții în legătură

S-au afisat rezultatele pretestarii pt inm allyssa allyssa A participat cineva sa schimbam impresii? Eu am obtinut 70 puncte din 120 de intrebari. In ghidul lor zicea ca minim necesar sunt 30 din 100. E bine sau e ... (vezi toată discuția)
Anunt inm - pretestare avand ca obiect un test de verificare a rationamentului logic ContSters119945 ContSters119945 Nu stiu daca a mai fost postat, asa ca imi cer scuze daca exista un alt post cu privire la anuntul facut de INM. Mai jos am sa postez extracte din ... (vezi toată discuția)
Testul de rationament logic inm 2012 prodan_cristian prodan_cristian Buna , am considerat util crearea unui topic distinct pt testul de rationament logic , mai ales avand in vedere eventuala pondere a acestuia ..... Ce tehnici ... (vezi toată discuția)