Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pasaport copii
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pasaport copii

buna ziua.ce acte imi trebuie ca sa pot pleca cu fetita in italia.trebuie sa fac pasaport?ea o sa aiba atunci cand o sa plec 5 luni.
Da trebuie sa ii faceti pasaport,fara acesta nu puteti iesi din tara si trebuie sa fiti impreuna cu sotul sau sa aveti imputernicire facuta la un notar.