avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 212 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită probleme cu finantele
Discuție deschisă în Executare silită

probleme cu finantele

mia venit acas egxecutare silita sechestru pe bunuri pentru restente la finante 2006 doar ca eu am chitantele la zi
inclusiv din 2004 platit casa este pe numele mamei atat ca nam facut succesiunea mi sa spus ba coinccidenta de nume ba de strada mia spus sa fac o cere cum ca declar pe raspunderea mea ca din 2003 locuies 3 pers in casa pana acum
mama a decedat in 2006 .mia venit restanta 30 milioane ce pot sa fac


va rog ajutor
duceti-va la ei cu documentele cu care ati achitat si ce acte doveditoare mai aveti, si ceretile o detaliere pentru ceea ce vor ei sa platiti, mai mult daca aveti dovezi ca ati achitat e ca si rezolvata problema.....
mia venit acas egxecutare silita sechestru pe bunuri pentru restente la finante 2006 doar ca eu am chitantele la zi
inclusiv din 2004 platit casa este pe numele mamei atat ca nam facut succesiunea mi sa spus ba coinccidenta de nume ba de strada mia spus sa fac o cere cum ca declar pe raspunderea mea ca din 2003 locuies 3 pers in casa pana acum
mama a decedat in 2006 .mia venit restanta 30 milioane ce pot sa fac


va rog ajutor poate mam exprimat gresit am platit impozitul am chitantele ce pot face
ei miau spus ca sa trecut 3 pers si ca sa gresit la strada iacob muresan locuiesc eu cealanta andrei muresan de la andrei muresan sau pus 2 pers din gresala lor acum ma pus sa fac o declaratie cum ca din 2003 pana in prezent locuiesc 3 pers si atunci zice ca se scade suma dar nam incredere unde pot sai reclam
ce legatura are impozitul cu numarul de persoane care locuiesc in imobil
detaliati despre ce impozit este vorba. cel pentru care ati fi executat silit

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Banca Ciupitu Ionel Ciupitu Ionel mau somat ca ma da in instanta ca nam platit bancile eu nu am nici o proprietate pe numele meu ce sar intampla cu mine? (vezi toată discuția)
Executata silit si amenintata ca se iau bunuri de la domiciliui tatalui bruenta34 bruenta34 Buna seara, sper ca cineva competent va putea sa-mi dea un raspuns logic si exact,pentru ca nu mai stiu ce sa cred!!! Am primit acum 6 zile o somatie de ... (vezi toată discuția)
Executare silita antaladrian antaladrian Buna ziua, In urma cu un an si ceva.. am imprumutat bani de la un CAR, nu am mai avut venit, am ramas in urma cu ratele si am primit o instiintare cu titlu ... (vezi toată discuția)