Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general inchidere punct lucru
Discuție deschisă în Contabilitate în general

inchidere punct lucru

buna seara
O societate doreste sa isi inchida unul dintre punctele de lucru. Imi puteti spune va rog ce formalitati trebuie sa indeplineasca in afara de radierea casei de marcat fiscale?
Va multumesc
O hotarare a adunarii generale de radiere a punctului de lucru si depunerea odata cu hotararea a certificatului constatator pentru acel punct de lucru.(registrul comertului)