Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Radiere puncte de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Radiere puncte de lucru

buna seara .am 3 puncte de lucru care vreau sa le radiez . care sunt costurile si documentele necesare ??
Depinde de oras, daca vreti sa o faceti dvs sau un avocat..
Veti depune la registrul comertului hotararea adunarii generale a asociatilor de radiere a punctelor de lucru de la adresele respective in doua exemplare si copii dupa certificatul de inrgistrare firma, copie dupa buletin si certificatul constatator in original primit de la registrul comertului la inregistrarea acelor puncte de lucru. Dupa ce va verifica actele si le depuneti la ei la ghiseu, o sa va si spuna ei cat costa.