Forum Discuţii juridice Executare silită credit neplatit intrat pe mana executorului
Discuție deschisă în Executare silită

credit neplatit intrat pe mana executorului

e normal ca executorul sa-ti spuna sa platesti creditul restant intr-un cont specificat de el, altul decat cel in care iti plateai ratele?
Da. In faza de executare, executorul iti va indica el un cont, prin somatie, in care vei face plata.