Forum Suport Tehnic Seminariile Avocatnet.ro virus de tip troian in evenimente avocatnet.ro
Discuție deschisă în Seminariile Avocatnet.ro

virus de tip troian in evenimente avocatnet.ro

Buna ziua. Nu stiu daca v-a mai semnalat cineva problema pe care vreau sa v-o aduc la cunostinta. Am dorit, la interval de cateva zile distanta, sa ma inscriu la seminarul din 21 septembrie 2011 (Noul Cod civil) . De ambele dati, antivirusul mi-a permis doar sa incarc pagina, dar atat, nedandu-mi posibilitatea sa ma inscriu, ori sa accesez alte date de contact. Mesajul - in mare - era ca a detectat un virus de tip troian si conexiunea a fost stopata. Voiam sa va aduc la cunostinta acest fapt (sper ca informatia sa ajunga la cineva care poate face ceva in acesta problema). Pe de alta parte, tot vreau sa ma inscriu la seminar si poate postati si altundeva macar un mail sau numar de telefon al persoanei care se ocupa cu organizarea seminarului pentru a o putea contacta. Multumesc. Toate cele bune.
Avast! Dar, intr-adevar, s-a remediat problema. Multumesc.
edina, utilizator