Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... salariu la nastere
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

salariu la nastere

Se mai acorda un salariu la nasterea copilului,in acest an?Mentionez ca lucrez in invatamant.
Fiind vorba de sectorul bugetar astfel de beneficii au fost "taiate" de Guvern inca din iulie 2010.