Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... infiere
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

infiere

sunt o mama cu o fetita de 10 ani care nu a fost recunoscuta la nastere de tatal ei.Acum cand sunt casatorita de 6 ani cu un alt barbat acesta doreste ca fetita mea sa il aibe ca tata in certificatul de nastere trecut pe el, sau sa poata sa o infieze sa fie considerat tatal ei cu acte in regula. Intrebarea este cum trebuie sa fac asta? Va rog ajutati-ma . Va multumesc.
Aveti excelente informati pe acest site: [ link extern ]