Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA in Teleorman,activitatea in Timis, se poate?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA in Teleorman,activitatea in Timis, se poate?

Va salut,

urmeaza sa am nevoie de un PFA dar actele mele respectiv C.I.,acte pentru sediu PFA(casa fratelui) sunt in Teleorman dar eu vreau sa imi desfasor activitatea in Timis.
Trebuie sa imi schimb cartea de identitate si sa caut un sediu in Timis sau se poate sa deschid PFA-ul in Teleorman si pot lucra in Timis?

Multumesc!
elmauss, utilizator
da, se poate, nu trebuie sa va schimbati actele