Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... La multi ani, freeelis!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

La multi ani, freeelis!

:offtopic:
Astazi colegul nostru, freeelis, isi aniverseaza ziua de nastere. Dintre noi el are cea mai mare vechime pe forum.
La multi ani, freeelis, Craciun fericit si un An Nou bogat si multa sanatate!
Ramai printre noi cat mai mult!

Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane
La multi ani @freelis! Un nou an mai bun.
:vishenka:
_i i i_
_[___]_
Vasile Mihaela, Consilier juridic
La multi ani si din partea mai multor utilizatori in numele carora semnez....Dumnezeu sa-ti dea sanatate sa ne ajuti in continuare in diversele noastre probleme.
Multumim ca existi!
la muuuuuuuuuuuulti ani si la multi bani!!!!!!!!:vishenka:
La multi ani fericiti!

[ link extern ]
La multi ani, sanatate si cat mai multe realizari.