avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 278 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... La multi ani, freeelis!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

La multi ani, freeelis!

:offtopic:
Astazi colegul nostru, freeelis, isi aniverseaza ziua de nastere. Dintre noi el are cea mai mare vechime pe forum.
La multi ani, freeelis, Craciun fericit si un An Nou bogat si multa sanatate!
Ramai printre noi cat mai mult!

Ultima modificare: Marți, 20 Decembrie 2011
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:37, 23 Decembrie 2011
Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri.
Sa fii fericit in fiecare moment al vietii tale.
La Multi Ani freeelis!
Va multumesc mult . Fie ca norocul si fericirea sa va fie tovarasi de drum mereu, sa fiti sanatosi si sa aveti parte de impliniri pe toate planurile!

Va multumesc mult pentru felicitari! Mi-ati alinat sufletul si mi-atii facut ziua mai frumoasa. Va multumesc inca o data si va doresc sa aveti numai succese si realizari frumoase.

freeelis :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

La multi ani, ares_3!  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Un zambet sa-ti cada pe pleoape, iubirea, fericirea sa-ti fie aproape...un vis frumos ca al unei povesti... asa sa fie viata pe care o traiesti, Manuela! Fie ... (vezi toată discuția)
La multi ani gabrielle! ContSters250994 ContSters250994 Maine e ziua ta ! Zi frumoasa ca tine! Ti am trimis ghiocei Ca sa ti murmure ei Cat de mult te iubesc! :love1: La multi ani Mami! Am vrut sa fiu ... (vezi toată discuția)
La multi ani, manuela (ares_3)!  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu [b][i]LA MULTI ANI, Manuela![/i][/b] [i]Iti doresc multe bucurii, impliniri, sa fi inconjurata mereu de prieteni, iar tu sa le poti darui ca si pana acum, ... (vezi toată discuția)