Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... La multi ani, freeelis!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

La multi ani, freeelis!

:offtopic:
Astazi colegul nostru, freeelis, isi aniverseaza ziua de nastere. Dintre noi el are cea mai mare vechime pe forum.
La multi ani, freeelis, Craciun fericit si un An Nou bogat si multa sanatate!
Ramai printre noi cat mai mult!

Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane
Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri.
Sa fii fericit in fiecare moment al vietii tale.
La Multi Ani freeelis!
Va multumesc mult . Fie ca norocul si fericirea sa va fie tovarasi de drum mereu, sa fiti sanatosi si sa aveti parte de impliniri pe toate planurile!

Va multumesc mult pentru felicitari! Mi-ati alinat sufletul si mi-atii facut ziua mai frumoasa. Va multumesc inca o data si va doresc sa aveti numai succese si realizari frumoase.

freeelis :)