Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La multi ani, Manuela (Ares_3)!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La multi ani, Manuela (Ares_3)!

LA MULTI ANI, Manuela!

Iti doresc multe bucurii, impliniri, sa fi inconjurata mereu de prieteni, iar tu sa le poti darui ca si pana acum, toata dragostea ta!

[ link extern ]

:flowersblue: :kissing: :beer:
La multi ani Manuela si din partea mea!

Fie ca ziua de nastere sa iti fie plina de rasarituri de soare, zambete si dragoste. La multi ani.

:flowersblue:

:beer:
Cornel Vasile, Consilier juridic
Mulți Ani Trăiască, Mulți Ani Trăiască, La Mulți Ani!!!

:flowersblue:

Poate ne dai și de băut, să nu cântăm degeaba, Manuela.

Tot ce îți dorești, sănâtate, fericire, prosperitate, noroc și numai și numai lucruri bune.

La multi ani,cu sanatate,cu fericire ,multe realizari personale si profesionale
O viata dulce si multi pupici
[ link extern ]
:love1:

LA MULTI ANI!

SA FI SANATOASA SI IUBITA! TOT CE ITI DORESTI!
:flowersblue:

E ZIUA TA, ZIUA TA, ZIUA TA!
IL STIU PE TOT SA STI...DAR ASTEPT CA SI ANDREI SA NE DAI DE BAUT SI TI L CANT PE TOT!
:justcuz:
ContSters250994, utilizator