avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 599 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La multi ani, Manuela (Ares_3)!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La multi ani, Manuela (Ares_3)!

LA MULTI ANI, Manuela!

Iti doresc multe bucurii, impliniri, sa fi inconjurata mereu de prieteni, iar tu sa le poti darui ca si pana acum, toata dragostea ta!

[ link extern ]


:flowersblue: :kissing: :beer:
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 16:43, 11 Aprilie 2013
La multi ani Manuela si din partea mea!

Fie ca ziua de nastere sa iti fie plina de rasarituri de soare, zambete si dragoste. La multi ani.

:flowersblue:

:beer:
Ultima modificare: Luni, 8 Aprilie 2013
Cornel Vasile, Consilier juridic
Mulți Ani Trăiască, Mulți Ani Trăiască, La Mulți Ani!!!

:flowersblue:

Poate ne dai și de băut, să nu cântăm degeaba, Manuela.

Tot ce îți dorești, sănâtate, fericire, prosperitate, noroc și numai și numai lucruri bune.

La multi ani,cu sanatate,cu fericire ,multe realizari personale si profesionale
O viata dulce si multi pupici
[ link extern ]
:love1:

LA MULTI ANI!

SA FI SANATOASA SI IUBITA! TOT CE ITI DORESTI!
:flowersblue:

E ZIUA TA, ZIUA TA, ZIUA TA!
IL STIU PE TOT SA STI...DAR ASTEPT CA SI ANDREI SA NE DAI DE BAUT SI TI L CANT PE TOT!
:justcuz:
Ultima modificare: Luni, 8 Aprilie 2013
ContSters250994, utilizator

Alte discuții în legătură

La multi ani gabrielle monique! :) Daniela Bolog Daniela Bolog Multi ani cu impliniri si fericire iti doresc! Toate sa-ti fie la cote maxime! :love::luck::flowersblue::flowersblue::flowersblue: (vezi toată discuția)
Urari de sfantul andrei :)  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Va doresc multa sanatate, fericire, realizari alaturi de cei dragi si sa aveti parte numai de zile senine si insorite! Cele mai frumoase flori, cele mai ... (vezi toată discuția)
La multi ani, tudorvaleriu! :) Gabriela  Pintea Gabriela Pintea Eu iti doresc, prieten drag, Acum, c-ai mai trecut un prag, Sa-nceapa-a curge anii noi Nu inainte, ci 'napoi. :love: :luck: In buna traditie a ... (vezi toată discuția)