Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... legea 288
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

legea 288

Buna ziua!

Am avut proces cu Volksbank pentru eliminarea comisionului de risc, procesul s-a finalizat prin octombrie 2011, l-am castigat, instanta obligand banca sa ne restituie comisionul incasat abuziv si sa.l elimine insa ne.am trezit in decembrie ca banca a redenemit comisionul de risc incasat initial denumindu.l comision de administrare si ca.l va percepe in continuare pe motiv ca nu am depus o notificare prin martie 2011 prin care sa nu fim de acord cu acest comision Ce mai inseamna si asta? Este legal sa.l perceapa sub aceasta denimire de comision de administrare?
Multumesc pt raspuns!
~ Conținut șters la cerere ~