Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... neeliberarea diplomei de licenta din 2009
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

neeliberarea diplomei de licenta din 2009

Buna ziua,
Am terminat facultatea Educatie Fizica si Sport,Invatamant la Distanta in 2009,Universitatea Spiru Haret,mi-au eliberat doar o adeverinta in 2009 de terminarea facultatii pe care scrie ca e acreditata si nu vor sa imi dea diploma.imi este urgent necesara la serviciu,adeverinta eliberata este valabila 6 luni..ce credeti ca ar trebui facut???am vreo sansa sa ii dau in judecata???Daca intrebarea nu e incadrata corect va rog sa imi spuneti unde exact sa ma adresez...va rog din suflet sa ma sfatuiti..astept raspunsurile dvs..multumesc

Interventie moderator

Va rog nu mai deschideti topicuri cu aceeasi intrebare, Regulamentul forumului nu permite acest lucru.

3.3. Nu adresa aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu deschide acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topic-urile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori, utilizatorul urmand a fi avertizat, iar ulterior, in caz de nerespectare a avertismentului, va fi banat temporar sau defintiv.

www.avocatnet.ro/content/tag...
Ares-3, moderator