Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise evaluare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise evaluare

are cineva fise de evaluare a performantelor cerute de ITM pentru:
-contabil
vanzator
sofer
muncitor
Nu sunt unicate. Faceti propriile fise de evaluare.
Nu ITM-ul solicita acest lucru, ... criteriile de evaluare sunt prevazute in Reg.Intern al angajatorului , precum si in c.i.m. ... in lipsa acestora, nu exista sanctiune pentru angajator .

In Sectiunea Documente Utile gasiti modele de fise de evaluare:
www.avocatnet.ro/content/con...