Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise post

Buna Ziua
Va rog ajutatima sa gasesc niste modele de fise post cu criterii de evaluare pentru urmatoarele ocupatii
Administrator vinzator textile,contabil,coordonator transport intl. conducator auto tir,
Va multumesc
Fisa post gasesti pretiparita la Diverta, sau la o firma care comercializeaza formulare tipizate, pe care apoi le individualizezi cu termenii specifici din contractele individuale de munca pt. profesiile mentionate. Succes.
rodicayener a scris:

Buna Ziua
Va rog ajutatima sa gasesc niste modele de fise post cu criterii de evaluare pentru urmatoarele ocupatii
Administrator vinzator textile,contabil,coordonator transport intl. conducator auto tir,
Va multumesc

In sectiunea Docuente Utile gasti un model de fisa de psot cu criterii de evaluare pentru vanzator.
www.avocatnet.ro/content/con...

contabil
[ link extern ]