Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Masura 141
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Masura 141

Buna ziua. Am depus in sesiunea de anul trecut 2011 un proiect pt finantare europeana pt apicultura. De curand am primit o notificare ca sunt selectata pentru finantare si ca treb sa ma prezint la oficiul judetean de plati pt dezvoltare rurala si pescuit sa semnez decizia de finantare.Trebuie sa semnez mai intai aceasta decizie si apoi sa ma autorizez??Am o intreprindere individuala dar cu alta activitate... stie cineva daca pot adauga la aceasta I.I inca un domeniu de activitate(apicultura), sa ma autorizez sau trebuie sa-mi deschid un nou PF sau I.I???care ar fi pasii? va multumesc anticipat
Nu. Inregistrati-va ca pfa sau adaugati codul caen necesar la ii si apoi semnati decizia. Trebuie sa duceti la ei dovada inregistrarii, copie de pe contul bancar deschis pe pfa(ii).