Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... cercetare penala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

cercetare penala

buna ziua, partea vatamata ,are dreptul sa solicite politiei copii dupa anumite acte din dosar si de a studis dosarul in faza de cercetare penala.Multumesc.
ati formulat foarte bine : 'poate sa solicite' ! politia are dreptul sa refuze.