avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vulcanizare auto.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vulcanizare auto.

Buna ziua. As vrea sa stiu care sunt pasii, ce trebuie facut pentru deschiderea unei vulcanizari auto , ulterior si service?
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 18:04, 12 Martie 2012
Infiintarea unui SRL cu codurile CAEN pentru activitatile pe care doriti sa le desfasurati (vulcanizare, service auto) si bineinteles obtinerea autorizatiile specifice.
Pentru autorizarea de la registrul auto aveti informatii la adresa [ link extern ]
Va mai trebuie autorizare de la mediu [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acte necesare pt deschiderea unei vulcanizari auto lucamatei10 lucamatei10 Buna ziua, Pt deschiderea unei vulcanizari auto intr un mediu rural ce acte ,autorizații am nevoie!! Menționez ca actele societății le am deja, Va ... (vezi toată discuția)
Vreau sa-mi deschid vulcanizare-spalatorie Radyx1998 Radyx1998 Buna, vreau sa-mi deschid o vulcanizare si o spalatorie auto, tatal meu are o firma (srl), aceeasi firma vreau sa cuprinda si viitoarea vulcanizare. Eu am ... (vezi toată discuția)
Infiintare magazin online mariuscoditoiu mariuscoditoiu buna ziua, as vrea sa imi spuneti si mie ce trebuie sa fac pentru a infinta un magazin online,adica imi trebuie firma,ce acte imi trebuie si unde trebuie sa ... (vezi toată discuția)