Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vulcanizare auto.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vulcanizare auto.

Buna ziua. As vrea sa stiu care sunt pasii, ce trebuie facut pentru deschiderea unei vulcanizari auto , ulterior si service?
Infiintarea unui SRL cu codurile CAEN pentru activitatile pe care doriti sa le desfasurati (vulcanizare, service auto) si bineinteles obtinerea autorizatiile specifice.
Pentru autorizarea de la registrul auto aveti informatii la adresa [ link extern ]
Va mai trebuie autorizare de la mediu [ link extern ]