Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Acte necesare pt deschiderea unei vulcanizari auto
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Acte necesare pt deschiderea unei vulcanizari auto

Buna ziua,
Pt deschiderea unei vulcanizari auto intr un mediu rural ce acte ,autorizații am nevoie!!
Menționez ca actele societății le am deja,
Va multumesc anticipat
Va trebuie autorizatie de la RAR. Va rog sa cititi informatiile de la adresa [ link extern ]
Buna seara vreau sa deschid o vulcanizare auto si ce acte e necesare
Curt cristian, utilizator
Bună ziua as dori să stiu ce acte sunt necesare pt.desciderea unei vulvanizări auto multumesc anticipat.
Acte necesare pentru o vulcanizare auto?