avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 736 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Acte necesare pt deschiderea unei vulcanizari auto
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Acte necesare pt deschiderea unei vulcanizari auto

Buna ziua,
Pt deschiderea unei vulcanizari auto intr un mediu rural ce acte ,autorizații am nevoie!!
Menționez ca actele societății le am deja,
Va multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: Elisei10 , utilizator 19:11, 10 Ianuarie 2024
Va trebuie autorizatie de la RAR. Va rog sa cititi informatiile de la adresa [ link extern ]
Buna seara vreau sa deschid o vulcanizare auto si ce acte e necesare
Ultima modificare: Vineri, 28 Decembrie 2018
Curt cristian, utilizator
Bună ziua as dori să stiu ce acte sunt necesare pt.desciderea unei vulvanizări auto multumesc anticipat.
Acte necesare pentru o vulcanizare auto?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, intentionez sa deschid o vulcanizare auto, terenul ... cartala cartala Buna ziua, Intentionez sa deschid o vulcanizare auto, terenul pe care il detin este inconjurat de case, cu mentionea ca hala este amplasata fata de toate ... (vezi toată discuția)
Vulcanizare auto. anymaryh anymaryh Buna ziua. As vrea sa stiu care sunt pasii, ce trebuie facut pentru deschiderea unei vulcanizari auto , ulterior si service? (vezi toată discuția)
Vreau sa-mi deschid vulcanizare-spalatorie Radyx1998 Radyx1998 Buna, vreau sa-mi deschid o vulcanizare si o spalatorie auto, tatal meu are o firma (srl), aceeasi firma vreau sa cuprinda si viitoarea vulcanizare. Eu am ... (vezi toată discuția)