Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale am nevoie de cateva informatii despre existenta unei ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

am nevoie de cateva informatii despre existenta unei societati

Buna seara, va rog foarte mult daca puteti sa imi dati cateva indicatii despre o societate. Stie careva dintre d-voastra cine/ ce este Crafe Group Romania? Am cautat in fel si chip sa aflu cate ceva despre aceasta firma deoarece am aplicat pe Bestjobs pentru un post de secretara la aceasta si, normal, as vrea sa stiu cate ceva despre aceasta firma. In cazul in care merg la un interviu nu vreau sa arat ca nu m-am interesat. Si imi pare destul de curios de ce firma nu a postat si o scurta prezentare, cum fac marea majoritate ... mai bine va redau textul de pe Bestjobs >Secretara: Client BestJobs
Inapoi la rezultate cautare
Tipul ofertei Full-time
Nivel cariera Necalificati/Liceu,
Facultate,
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei Client BestJobs
Tara Romania
Oras(e) Craiova, Ramnicu Valcea, Sibiu, Slatina, Targu Jiu
Domeniile ofertei Secretariat/Administrativ
Data introducerii 2008-11-23
Descrierea postului:
In vederea extinderii in orasele mentionate angajam secretara personala pentru manager general.
Se subordoneaza direct managerului general, monitorizeaza activitatea punctului de lucru.

Toate CV-urile vor fi tratate cu confidentialitate.
Obligatoriu CV detaliat, scrisoare de intentie si scrisoare de prezentare si 2 foto recente pe adresa crafegroup@yahoo.com, cod CRF100SEC
Interviurile vor avea loc in perioada 8-14.01.2009 in Brasov cu decontarea tuturor cheltuielior aferente
Cerinte:
- Cunostiinte PC avansate
- Permis conducere categoria B (sau scoala de soferi in desfasurare)
- Disponibilitate program prelungit si foarte prelungit
- Disponibilitate deplasari interne si externe
- Limba engleza prezinta avantaj
- Prezenta agreabila, ingrijita
- Dorinta de realizare personala
- Fara obligatii majore datorita specificului activitatii
Oferta (bonusuri, beneficii):
Pachet salarial pe masura asteptarilor: salariu fix foarte peste medie (minim 1200 euro lunar), auto de serviciu, telefon, viza usa.
Numai persoanele potrivite vor fi contactate pentru interviu>
Ce credeti ...???? va multumesc anticipat

La cautarea pe site-ul ministerului finantelor nu apare a fi inregistrata o firma cu aceasta denumire si de asemenea, nu apare nici pe site-ul ONRC. Poate este o filiala sau un punct de lucru al unei firme din strainatate.
Totusi in " Descrierea postului" apar ceva nedumeriri: cum se impaca atributiile unei secretare personale ale managerului cu atributiile privind monitorizarea unor puncte de lucru (chestiune care implica un anumit grad de responsabilitate si o anumita calificare, experienta, etc.)
Se subordoneaza direct managerului general, monitorizeaza activitatea punctului de lucru

si cu
Fara obligatii majore datorita specificului activitatii

In plus nu sunt mentionate nici un fel de cerinte privind studiile sau experienta profesionala necesara.