Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca pe perioada determinata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca pe perioada determinata

va rog sa ma lamuriti si pe mine: la un contract de munca pe perioada determinata (12 luni) trebuie sa specific in contract si motivul pentru care se incheie pe perioada determinata - de ex. cresterea sau modificarea temporara a activitatii societatii ?

Multumesc!
Nu este necesar sa se specifice acest lucru in c.i.m. ....