Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... neglijenta sau prostie
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

neglijenta sau prostie

D-lor dati o explicatii cum poate fi calificata o companie de asigurari care duce un client cu vorba ba azi ba saptamana viitoare si dupa 3 luni sa-mi spuna flegmatic du-te la suravegherea asigurariilor sau la opc.Asta se intimpla in Romania clientul e la presul acestor impostori.Dati-mi va rog un raspuns ce-i de facut.Va multumesc
o actiune de chemare in judecata pentru daune interese
Pe acest forum nu putem da calificari activitatii profesionale desfasurate de anumite societatii indiferent de domeniul lor de activitate.
Daca aveti obiectii cu privire la un serviciu prestat sau care trebuia prestat incercati o solutionare amiabila, iar daca nu se poate adresati-va institutiilor in drept. Mai mult de atat nu aveti ce face legal.