Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general recom online
Discuție deschisă în Contabilitate în general

recom online

buna ziua,
oare se mai poate accesa ,, recomonline,,????gratis ????
daca nu.... stie cineva cat costa un abonament ??? sau daca pot vedea in alta parte firmele in insolventa?
Se poate accesa Reccom online dar trebuie sa va creati un cont de utilizator pe acest site. Unele informatii sunt gratis, mai exact cele care erau si in vechiul recom. Altele sunt contracost si va scutesc de deplasarea la registru. Completati on-line cererile si tot on-line platiti si taxa. va transmit pe mail raspunsul.
multumesc
Sper sa functioneze Recom online pentru ca daca functioneaza precum portalul de la ANAF (o zi da si cinci zile ba) e jale.

Si pentru Recom ca si pentru ANAF va trebuie certificat digital calificat ca sa puteti depune formulare online. Costul unui certificat este de 50 EURO si ceva birocratie (plimbat de hartii) pana il puteti utiliza.