Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Depunem ceva din bilant la AFP?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Depunem ceva din bilant la AFP?

Daca stie cineva ce ? si daca depunem ceva doc. din Bilant 2011 la A.F.P. ??
Prima pagina si cd cu bilantul PDF si zip-urile cu note, declaratii si PV-uri.
OK - am trimis-o on-line , la chiseu ma intrebam daca trebuie dus ceva ???
La ghiseu depun cei care n-au on-line.