Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale chitanta amenda
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

chitanta amenda

Buna ziua. Pe scurt: platit amenda radar in municipiul Roman, domiciliul din buletin intr-o localitate din Vrancea, acum primaria din localitate zice ca figurez cu amenda neplatita. Problema: nu mai am chitanta. Vreo sansa de rezolvare fara sa platesc valoarea amenzii la primarie la mine? Multumesc
Mergeti la Roman si cereti duplicat dupa chitanta prin care ati platit acea amenda, cu siguranta ar trebuie sa rezolvati problema in acest mod, numai sa va amintiti exact cand ati platit-o.