Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

Am 22 de ani,am terminat liceul sunt in anul 2 la SJA si as dori si eu sa stiu ce conditi trebuie sa indeplinesc pt a putea accesa fondurile europene nerambursabile pentru a infiinta o ferma de bovine pt lapte si carne? Ce trebuie sa am eu in momentul depunerii dosarului? Va multumesc!
Cititi masurile 112 si 123 ale PNDR aici:
[ link extern ] /