Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... proces insolventa firma
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

proces insolventa firma

Buna seara. Este necesar sa-mi angajez avocat pentru procesul intentat de Administratia Finantelor in vederea inceperii procedurii de insolventa a firmei al carei administrator sunt? Voi avea infatisare recent si nu stiu ce sa fac: sa-mi angajez avocat sau nu? Cum ma poate ajuta acesta (sa nu dau banii degeaba!). Va multumesc!
Depinde ce finalitate doriti sa aibe acest proces ??
doriti sa se deschida procedura insolventei ??