Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Ordinul Ministrului Transporturilor nr. 703 din ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Ordinul Ministrului Transporturilor nr. 703 din 27.07.2007

Va rog am nevoie si eu de Ordinul Ministrului Transporturilor nr. 703 din 27.07.2007 privind aprobarea componenţei şi atribuţiile comisiilor şi secretariatelor aferente pentru derularea primei etape a procesului de privatizare prin ofertă publică secundară de vânzare de pachete de acţiuni de 5% din capitalul social, în vederea admiterii la tranzacţionarea în sisteme administrate de S.C. Bursa de Valori Bucureşti- S.A., a acţiunilor emise de 8 companii/societăţi naţionale care funcţionează sub autoritatea Ministerului Transporturilor .
#-o:-/
Gasiti ordinul aici:
[ link extern ]