avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 223 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Acte necesare pasaport bebelus
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Acte necesare pasaport bebelus

Buna ziua

Spuneti-mi, va rog, ce acte sunt necesare pentru a-i face lui bebe pasaport si care sunt preturile. Deasemenea, in ce conditii se poate depune dosarul daca doar unul din parinti este disponibil. Daca ma puteti directiona catre un site oficial cu toate aceste info, va raman recunoscatoare, eu una nu am gasit.
Multumesc anticipat!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Obtinerea cetateniei romane lumi24 lumi24 buna ziua as vrea sa stiu ce acte sunt necerase pentru obtinerea cetateniei romane prin casatorie ,cat dureaza si daca pot sa pedun actele fiind in alta ... (vezi toată discuția)
Dosar preturi de transfer tcory tcory Buna ziua , Puteti sa imi explicati daca este mai usor intocmirea acestui dosar de preturi de transfer de o firma specializata sau se poate intocmi si de ... (vezi toată discuția)
Impozit 2% danamatea danamatea va rog sa-mi spuneti care este procedura pt ca parintii copiilor dintr-o gradinita sa poata opta pt plata celor 2% din salariu catre gradinita? va multumesc ... (vezi toată discuția)