Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... contabilitate tipografie
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

contabilitate tipografie

Buna seara!

Am o tipografie srl infiintat in 2012 platitor tva la trimestru
Vreau sa stiu ce declaratii se depun si cum se tine evidenta contabila

Multumesc anticipat!
[ link extern ]
[ link extern ] /

Dca aveti salariati declaratia 112, lunar sau trimestrial in functie de optiunea Dvs., declaratia 300 - decont TVA, declaratia informativa 394, declaratia 100 si anual 101. Pentru achizitii intracomunitare declaratia 390