Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare

Buna ziua am si eu o intrebare ,mama mea este nascuta in 1956 2 decembrie. A lucrat 32 de ani 4 luni si 26 zile ,19 ani 8 luni 19 zile grupa 2 din care reiesa 4 ani si 9 luni in grupa .Va rog sa imi spuneti cand pot sa ies la pensie la limita de varsta cu grupa?
Multumesc
Limita de varsta la 56 de ani si 7 luni(02/07/2013)