avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 458 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... interdictie germania
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

interdictie germania

buna seara
ma numesc andrei in urma cu 4 ani am facut niste probleme in germania si am ajuns inchis
am fost condamnat la 3 ani de inchisoare am facut un an dupa care am fost expulzat in ro
mi sa spus ca mi se va da o perioada de interdictie pe teritoriul germaniei dar nici in ziua de azi nu stiu cat...
as dori sa aflu deoarece locuiesc in anglia si ocolesc germania tot timpul cand calatoresc spre romania si o fac destul de des
va rog sa ma ajutati cu un sfat multumesc
Cel mai recent răspuns: tgeorgescu , utilizator 22:54, 3 Decembrie 2012
Sunati la politia germana si intrebati daca mai aveti interdictie.

Eventual trimiteti un mesaj cu intrebarea asta prin [ link extern ]
Ultima modificare: Luni, 3 Decembrie 2012
tgeorgescu, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Expulzarea ContSters228182 ContSters228182 Buna seara,am un prieten inchis in Germania,ancheta este in desfasurare,nu a primit sentiinta inca,se poate cere expulzarea in Romania si judecat aici dupa ... (vezi toată discuția)
interdictie in germania bună ziua. mă numesc ionut si am 33 ani. În anul 2017 am fost ... IonutCOD IonutCOD Bună ziua. Mă numesc ionut si am 33 ani. În anul 2017 am fost eliberat din penitenciar din germania si expulzat din cu interdictie pe 5 ani. (Dupa ce am ... (vezi toată discuția)
Cum aflu dacă am interdictie în germania Dominic2015 Dominic2015 În anul 2010 am fost condamnat pt înșelăciune de tribunul munchen în 2012 am fost expulzat în Romania după ce am executat 7/12 din pedeapsa de 2 ani ... (vezi toată discuția)