Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... interdictie germania
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

interdictie germania

buna seara
ma numesc andrei in urma cu 4 ani am facut niste probleme in germania si am ajuns inchis
am fost condamnat la 3 ani de inchisoare am facut un an dupa care am fost expulzat in ro
mi sa spus ca mi se va da o perioada de interdictie pe teritoriul germaniei dar nici in ziua de azi nu stiu cat...
as dori sa aflu deoarece locuiesc in anglia si ocolesc germania tot timpul cand calatoresc spre romania si o fac destul de des
va rog sa ma ajutati cu un sfat multumesc
Sunati la politia germana si intrebati daca mai aveti interdictie.

Eventual trimiteti un mesaj cu intrebarea asta prin [ link extern ]
tgeorgescu, utilizator