Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general anexe bilant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

anexe bilant

in cazul microintreprinderilor mai trebuiesc anexate si toate notele explicative cf ord 306 ?
va multumesc
ioanat
Eu nu am inteles prea bine din asa zisele norme la bilant, dar la admin financiara nu cer pt.micro.Depinde de cine este la ghiseu.
Bafta.
multumesc pentru raspuns ,
asa este ,oricum am pregatit pana la urma tot ,am scris vreo 16 pagini .noroc ca am gasit un site cu un exemplu foarte documentat
pacat insa ca in loc sa lasam timp pentru a produce ceva ne ingropam in hartii
mult succes si bafta in jungla asta
va rog spuneti-mi si mie care este site-ul unde ati gasit exemplul de anexe la bilant despre care ati amintitva rog sa-mi raspundeti la mail nrd_adriana@yahoo.com. Va multumesc!
Va rog spuneti-mi si mie unde ati gasit anexele la bilat.

Va multumesc anticipat,

Marius
email: marius.belciu@conceptholding.com
v-am trimis modelul de raportare
sper sa va foloseasca
eu l-am apreciat ca util
mult succes
ioana