avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 598 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general anexe bilant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

anexe bilant

in cazul microintreprinderilor mai trebuiesc anexate si toate notele explicative cf ord 306 ?
va multumesc
ioanat
Cel mai recent răspuns: Luta Ioana , utilizator 13:47, 16 Mai 2005
Eu nu am inteles prea bine din asa zisele norme la bilant, dar la admin financiara nu cer pt.micro.Depinde de cine este la ghiseu.
Bafta.
multumesc pentru raspuns ,
asa este ,oricum am pregatit pana la urma tot ,am scris vreo 16 pagini .noroc ca am gasit un site cu un exemplu foarte documentat
pacat insa ca in loc sa lasam timp pentru a produce ceva ne ingropam in hartii
mult succes si bafta in jungla asta
va rog spuneti-mi si mie care este site-ul unde ati gasit exemplul de anexe la bilant despre care ati amintitva rog sa-mi raspundeti la mail nrd_adriana@yahoo.com. Va multumesc!
Va rog spuneti-mi si mie unde ati gasit anexele la bilat.

Va multumesc anticipat,

Marius
email: marius.belciu@conceptholding.com
v-am trimis modelul de raportare
sper sa va foloseasca
eu l-am apreciat ca util
mult succes
ioana

Alte discuții în legătură

Examenul pentru obþinerea certificatului de traducator - domeniu/specialitate Anikadnb Anikadnb Buna ziua, m-am interesant pe site-ul Cppc cum pot intra in posesia unui certificat de traducator si dat fiind ca aici s-a mai dezbatut acest subect intr-o ... (vezi toată discuția)
Ordinul nr. 50/1990 al mmps, republicat in 1994 ela-ela ela-ela Buna ziua Va rog frumos daca are cineva stiinta unde pot gasi [b]Ordinul 50/1990 al MMPS republicat in 1994[/b] Am mare nevoie de el (vezi toată discuția)
Documente uttile daia ileana daia ileana Va rog un mic ajutor nu gasesc sectiunea de documente utile. Mai exact era acolo scrisoarea Ministerului Muncii si Protectiei Sociale nr. 382/MB/2000 si ... (vezi toată discuția)