Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Documente uttile
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Documente uttile

Va rog un mic ajutor nu gasesc sectiunea de documente utile. Mai exact era acolo scrisoarea Ministerului Muncii si Protectiei Sociale nr. 382/MB/2000 si anexele referitoare la grupe. Multumesc.
Momentan, sectiunea documente utile nu este disponibila pe site-ul nou.
Lasati-mi o adresa de mail si vi le trimit eu.
Multumesc Cornel Vasile. Adresa mea de email este daia_ileana@yahoo.com.
Buna ziua, daia_ileana@yahoo.com este adrea mea. Va multumesc pentru ajutor.
Buna seara!

Va rog sa-mi trimiteti si mie scrisoarea MMPS nr.5527 si scrisoarea 382/MB/2000 pe adresa de e-mail: fenesilaci@gmail.com.

Va multumesc!