avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 666 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Documente uttile
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Documente uttile

Va rog un mic ajutor nu gasesc sectiunea de documente utile. Mai exact era acolo scrisoarea Ministerului Muncii si Protectiei Sociale nr. 382/MB/2000 si anexele referitoare la grupe. Multumesc.
Cel mai recent răspuns: marfik , utilizator 11:06, 27 Martie 2024
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Momentan, sectiunea documente utile nu este disponibila pe site-ul nou.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Lasati-mi o adresa de mail si vi le trimit eu.
Multumesc Cornel Vasile. Adresa mea de email este daia_ileana@yahoo.com.
Buna ziua, daia_ileana@yahoo.com este adrea mea. Va multumesc pentru ajutor.
Buna seara!

Va rog sa-mi trimiteti si mie scrisoarea MMPS nr.5527 si scrisoarea 382/MB/2000 pe adresa de e-mail: fenesilaci@gmail.com.

Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Scrisoarea mmps 382/mb//2000 moshulica moshulica Poate sa ma ajute cineva cu textul scrisorii MMPS 382/MB/08.11.2000 ? CJP mi-a respins cererea de pensionare pentru limta de varsta invocand acest document. ... (vezi toată discuția)
Bună ziua ! domnule popa gheorghe, vă rog frumos, trimiteți-mi ... Ion Coraci Ion Coraci Bună ziua ! Domnule Popa Gheorghe, vă rog frumos, trimiteți-mi și mie Scrisoarea 382/MB/08.11.2000 și Scrisoarea 155/MB/31.031998. Vă mulțumesc! Adresa ... (vezi toată discuția)
Scrisoarea mmps nr. 382/mb/2000 va rog frumos ma poate ajuta ... mitica1967 mitica1967 SCRISOAREA MMPS nr. 382/MB/2000 Va rog frumos ma poate ajuta cineva cu textul Scrisorii MMPS nr. 382/MB/2000.. Va rog mult sa mi-l trimiteti pe adresa de ... (vezi toată discuția)