Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... China - Asistenta juridica pt legalizare contract
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

China - Asistenta juridica pt legalizare contract

Buna ziua,

Va rog sa-mi spuneti cum pot obtine si de unde asistenta juridica pt legalizarea unui contract in numele firmei noastre cu partenerul din China ?
Legalizarea trebuie facuta in China, firma noastra nu se poate deplasa acolo.
Sfaturi, pareri, solutii, va rog!

Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~