avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 316 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... China - Asistenta juridica pt legalizare contract
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

China - Asistenta juridica pt legalizare contract

Buna ziua,

Va rog sa-mi spuneti cum pot obtine si de unde asistenta juridica pt legalizarea unui contract in numele firmei noastre cu partenerul din China ?
Legalizarea trebuie facuta in China, firma noastra nu se poate deplasa acolo.
Sfaturi, pareri, solutii, va rog!

Multumesc
Cel mai recent răspuns: Igor1987 , utilizator 15:35, 5 Ianuarie 2013
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de inchiriere ERV-1965 ERV-1965 Buna ziua Am un spatiu pe care vreau sa-l inchiriez pt. birou firma. A venit o doamna din partea unei viitoare firme care doreste spatiu pentru a se ... (vezi toată discuția)
Infiintare filiala scorus69 scorus69 Buna ziua am si eu niste nelemuriri -in actul constitutiv al unei filiale in Romania in care societatea mama este straina obiectul de activitate trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Contract chirie (+comodat) intre persoane fizice -> sediu social societate platitoare tva StefanR StefanR Buna ziua, In vederea infiintarii unui SRL-D am inchiriat un spatiu intr-o cladire de birouri. In contract este prevazut faptul ca este cladire de birouri, ... (vezi toată discuția)